מאמן כושר אישי בתל אביב

לאימון ניסיון במחיר מוזל

אימוני כושר אישיים outdoor
אם אף פעם לא הייתם בנויים לקחת חלק באימונים קבוצתיים וברצונכם ליהנות משירות בהתאמה אישית בדיוק לפי יכולותיכם וצרכיכם, סביר להניח שמה שאתם מחפשים עונה לשם אימוני כושר אישיים מסוג outdoor מחוץ לבית ובאזור תל אביב והסביבה.
סדרת אימונים זו מאפשרת לכם ליהנות מאימונים אישיים ברמה הגבוהה ביותר המועברים על ידי מדריכים מקצועיים שמגיעים ישירות עד אליכם.  הציוד לאימונים מסופק על ידי המאמן האישי ומותאם לתכנית האימון הספציפית.

בין אם ברצונכם לרדת להסיר כמה ק"ג, ובין אם המטרה היא לחזק את השרירים ולשפר את הבריאות הכללית, אימוני כושר אישיים outdoor יסייעו לכם להשיג את היעדים המבוקשים דרך בניית תכנית אימונים המותאמת אישית למטרותכם.
מקומות שונים בעיר לביצוע אימונים באוויר הפתוח
בתל אביב ניתן למצוא לא מעט מקומות בהם ניתן לערוך אימוני כושר אישיים תחת כיפת השמיים וזו הסיבה שאימוני הכושר האישיים והן אלו הקבוצתיים נערכים כיום בעיקר בתל אביב והסביבה. את האימונים ניתן לערוך בפארקים כאמור, לבצע ריצות ברחובות העיר, לערוך שיעורי פילאטיס באחד מהבתים של המשתתפים או לבצע שיעורי TRX במרפסת הדק שבפארק הירקון.

מקומות ואתרים אפשריים לאימוני כושר אישיים בתל אביב

את האימונים ניתן לבצע בסדרה של מקומות ואתרים ציבוריים הממוקמים בשטחים פתוחים בעיר תל אביב.
בעיר תל אביב, פארקים וגנים ציבוריים רבים בהם נתן לתאם אימון כושר outdoor:

פארק הירקון בתל אביב – 
פארק רחב ידיים המציע שטחים ירוקים רבים הכללים פינות כושר רבות. בפארק, מסלולי ריצה מסומנים לצד שבילי אופניים מופרדים, מתקני כושר ציבוריים הכוללים מכשירים רבים לחיזוק כל שרירי הגוף. מאמן הכושר האישי שלכם, יגיע עם ערכת TRX וציוד כושר נוסף המתאים לאימוני חוץ.
הפארק נמצא לאורך הקו הצפוני של תל אביב, מרידינג במערב ועד רמת החייל במזרח.
ניתן לתאם אימון בכל נקודה בפארק הירקון

קו החוף – טיילת תל אביב – 
לאורך צידה המערבי של תל אביב נמצא קו החוף של תל אביב מחוף תל ברוך שבצפון ועד נמל יפו ופארק המדרון ביפו שבדרום.
לאורך קו חוף זה, ניתן לתאם אימוני ריצה אישיים עם אחד ממדריכי הכושר שלנו. את האימון ניתן להתחיל בכל נקודה שתבחרו.
באימון כושר אישי באזור זה ניתן לשלב גם עבודת כוח הכוללת תרגילי TRX, עבודה במשקל גוף ושילוב תרגילים תוך שימוש במתקני הכושר שבאזור. פארק העצמאות, חוף גורדון וגן צארלס קלור הם הנקודות המרכזיות באזור המאפשרות תכנים מגוונים באימון הכושר.

גנים ציבוריים –
בעיר תל אביב, בין כל הרחובות הצפופים, ניתן לימצוא גנים ציבורייים וגינות ירוקות בהפ אפשר להיפגש לאימון הכושר האישי.
הגן ציבורי, ניתן ליצור אימון מגוון ומאתגר בעזרת המתקנים הבסיסיים הנימצאים בכל גינה, בשילוב TRX וציוד כושר נוסף.
אפשר לתאם אימון כושר בכל גינה ציבורית בתל אביב

לאימון ניסיון מוזל

סוגי אימוני הכושר בתל אביב

באימוני outdoor נוכל לבנות אימונים מגוונים המתאימים למטרת שונות. אנו מציעים אימוני ריצה ממוקדים למתחילים או למתקדמים, אימונים פונקציונלים כמו למשל אימוני תחנות הבנויים מכמה תחנות שכל אחת מהן מתמקדת בקבוצת שרירים אחרת בגוף. בנוסף התכנית יכולה לכלול אימוני TRX לבנייה וחיזוק של כל שרירי הגוף עם דגש מרכזי על שרירי הליבה שמופעלים לאורך כל האימון למען שיפור היציבות של הגוף ורמת הקואורדינציה.

לאימון ניסיון מוזל