מאמן כושר אישי ברמת גן

מתגוררים בעיר רמת גן וברצונכם לקחת מאמן כושר אישי? הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון. כיום ניתן למצוא לא מעט מדריכי כושר המציעים את שירותיהם לתושבי העיר רמת גן. מדריכים אלו יגיעו ישירות אל בית הלקוח מצוידים בכל הכלים והאמצעים הנחוצים לאימון. מאמן הכושר האישי ידאג לבנות עבורכם תוכנית אימון אישית וממוקדת ויצליח להפוך את מטרותיכם למטרותיו האישיות. אימון גופני צמוד עם מדריך אישי יכולה להיעשות כאימון כושר אישי בבית שישלב בתוכו כמה רצפי תרגילים עם ציוד כושר רלוונטי על פי הסגנון המועדף.
לבצע אימוני כושר בשטחים פתוחים ברמת גן
2אולם ניתן גם לבצע את אימוני הכושר האישיים במקומות פתוחים ברמת גן המציעה לא מעט אזורי כושר מגוונים לאימונים אישיים. אחד מהאזורים הטובים ביותר לאימוני כושר אישיים ומגוונים הוא אזור פארק הירקון התל אביבי שלמעשה שייך לעיר רמת גן. בפארק ניתן לערוך אימוני כושר מגוונים הכוללים בין השאר הליכה או ריצה, רכיבה על אופניים במסלולים ייעודיים או בגבעות המספקות אפשרות טובה להתאמן בעליה- אימון עליות. בראש ציפור באזור פארק הירקון ישנם שני מסלולים מופרדים, האחד לריצה והשני לרכיבה על אופניים.
מסלולי אימון ייעודיים
המסלול המיועד לרכיבה על אופניים נקרא מסלול אופניים מעגלי המתאים לרוכבים אשר מעוניינים להתאמן בצורה רציפה או לערוך אימוני הפוגות ללא סיכונים והפרעות. המסלול הוא באורך של שני ק"מ וניתן לרכב עליו באמצעות אופני כביש בצורה נוחה וחלקה יחסית. המסלול השני הוא מסלול הליכה או ריצה מעגלי והוא רחב במיוחד ונחשב לאידיאלי עבור אימוני ריצה מיוחדים. אורך המסלול הוא שני ק"מ ומאפשר אימוני אינטרוול- הפוגות או פארטלק. מאחר ומדובר במסלול מעגלי הוא מאפשר סדר באימון ובנייה של אימון ללא מד מרחק.
הפארק הלאומי ברמת גן
בנוסף ניתן לערוך אימוני כושר אישיים בפארק הלאומי ברמת גן אשר נמצא באזור המזרחי של העיר קרוב לספארי. פארק זה הוא רחב ידיים ומציע מסלולי ריצה, מתקני כושר ציבוריים ומדשאות מוצלות. תודות לנתונים אלו יכולים המאמנים ליצור מגוון סגנונות אימון על ידי פינות הכושר שמציע הפארק.